+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

H-COR (Гордій консалтинг) виступила експертом та консультантом для «Контінентал Фармерз Груп».

Heading photo

Агрохолдинг «МРІЯ» і компанія CFG (Continental Farmers Group) об’єдналися і тепер працюватимуть під єдиним брендом – «Контінентал Фармерз Груп», земельний банк в обробітку компанії складає 195 тис. га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
Наша компанія виступила експертом в сфері будівництва та дозволів у діяльності одного із найбільших агрохолдингів України «Мрія», а тепер «Контіненталь Фармерз Груп». В даній роботі було подолано понад 1500 кілометрів у чотирьох областях та затрачено понад 35 людино-годин роботи, для вирішення найскладніших завдань. Проведено висококваліфікований юридичний аудит.
Наша робота отримала високу оцінку та допомогла найти оптимальні рішення.
Василь Гордій поділився враженнями від роботи із гігантом агроринку України:
«Приємно отримати високу оцінку своєї роботи від лідера ринку. Безперечно за такими підприємствами як «Контіненталь Фармерз Груп» є майбутнє України і ми, неодмінно станемо лідерами ринку. Інвестиції, які вкладені в дане агропідприємство є зразком професіоналізму та розвитку бізнесу.»


Юридична експертиза від H-COR це максимум інформації та вибір оптимального рішення при здійсненні діяльності та реалізації інвестиційних проектів. Наші фахівці це висококваліфіковані спеціалісти, які допоможуть Вам уникнути ризиків та працювати за оптимальними рішеннями. Прогресивні ідеї, які ми пропагуємо є інструментом для максимальної ефективності та мобільності у вирішені проблемних питань.