+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

Company picture

КОМПЛАЄНС ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ


Успіх у бізнесі має бути в безпеці. Посправжньому в безпеці це означає у відповідності до закону.Комплаєнс (англ. compliance — відповідність) — це здатність компанії відповідати нормам та правилам, як зовнішнім, так і внутрішнім.
Традиційний юридичний комплаєнс має такі напрями:– протидія легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом;– протидія корупції, шахрайству та фінансуванню тероризму;– розроблення документів і процедур, що забезпечують відповідність діяльності компанії чинному законодавству;– усунення конфлікту інтересів;– захист даних, зокрема й персональних;– банківський контроль;– антимонопольний комплаєнс;– кібербезпека;– екологічні стандарти;- трудові стандарти.
Лише профеліонал своєї справи зможе за допомогою легальних (законодавчоврегульованих) важелів організувати Вашу роботу так, щоб Ваша справа економила на затратах легально. До таких прикладів можемо віднести приклади з реальних кейсів у будівельній та ІТ сферах. Для прикладу одному із останіх будівельних кейсів нашої компанії, комплаєнс допоміг зекономити близько 100 тис. $ за рахунок використання податкового законодавства, а в сфері ІТ, одній із компаній, при недосконалому ведені обліку, довелося втрачати близько 10 тис. $ на рік через не розуміння бухгалтером місця надання послуг за рахунок чого вони переплачували податки. В інших випадках наших кейсів, бажання клієнта економити, наприклад на працівниках, привело до шалених штрафів за порушення законодавства про працю. Це відбулося через неграмотний підхід в оформлені документів без врахування усіх вимог законодавства. Тому, за допомогою комплексної роботи фахівців можна налагодити відповідний до закону механізм роботи. Що для цього потрібно:- Провести аудит діяльності, або її планування;- Розробити механізм реалізації;- Розробити проекти документації;- Та здійснювати постійний контроль за дотриманням законодавства.
Затрачай з розумом та економ законно, безпечно.


+30978192085 Василь Гордій

ЗВЕРТАЙСЯ ДО