Наша команда

Василь Гордій

засновник та керівник, адвокатІнвестиційне управління та практика господарського, корпоративного (в т.ч. M&A), трудового, митного, міграційного та податкового права.

Детальніше →

Тарас Ткачук

адвокату сферах трудового права, податкового права, судового представництва та представництво у органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

Ірина Гордій

провідний юристСтрахове право, трудове право, судове представництво та представництво у органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

Детальніше →

Мар'яна Андриц

провідний юристОсновними напрямками спеціалізації є договірне право, право інтелектуальної власності, досудове врегулювання та представництво в органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

Детальніше →

Юрій Петрущак

Керівник бухгалтерського депатаментаосновним напрямами діяльності є супроводження бухгалтерських та інших фінансових питань виробничих і не тільки сфер.

Ірина Клименко

провідний бухгалтерОсновними напрямами спеціалізації є фінансова діяльність, зовнішньоекономічна діяльність, фінансове планування, адміністрування ІТ компанії та інше.

Детальніше →

Ірина Федишин

провідний бухгалтерОсновним напрямами діяльності є супроводження бухгалтерських та інших фінансових питань ФОП та ТОВ у сфері виробництва.

Любомира Коростенська

бухгалтерОсновним напрямами діяльності є супроводження бухгалтерських та інших фінансових питань ФОП та ТОВ.

Детальніше →