+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

Про компанію

About illustration

H-COR заснована у 2015 році як юридична компанія нового покоління. Ми надаємо широкий спектр послуг у сферах юриспруденції, бухгалтерії та інвестицій. В основі діяльності компанії лежить комплаєнс. Тому девіз H-COR - це комплексність, відкритість та відповідальність.
Команда H-COR сформована із юристів, адвокатів, бухгалтерів та фінансистів. Наші cпеціалісти відрізняються нестандартними та комплексними підходами до вирішення задач й відповідальністю за свої слова та дії. Для клієнта ми слугуємо персональним асистентом, що бере під своє крило та опікується допоки не буде досягнуто бажаного результату - від розрахунку й сплати податків до повного аудиту та стратегічного планування вашого бізнесу. Ми враховуємо класичні юридичні стандарти та постійно вчимося новим методикам, щоб під час роботи з нами клієнт був захищеним та почувся спокійно.

About illustration

Довіра клієнтів із понад 13 країн світу:

У 2018 році послугами компанії успішно скористались понад 200 клієнтів. Зараз H-COR веде бухгалтерію та здійснює юридичний супровід понад 50-ти клієнтів.

Сфери послуг:

Супровід інвестицій та проектів.За 4 роки діяльності командою наших спеціалістів супроводжено близько 600 млн. грн. інвестицій та 25 проектів. За цей час до H-COR звернулися клієнти із 15 країн світу. Зараз компанія супроводжує понад 250 млн. гривень інвестицій в Україні.
Аудит та стратегічне планування.Ми забезпечуємо супровід під час купівлі-продажу бізнесу: проводимо аудити та перевірки чистоти контрагентів. Команда H-COR розробила систему стратегічного планування з законними механізмами роботи, згідно якої клієнти можуть зберегти від 1000 $ до 100 000 $ витрат в рік, залежно від масштабів проектів.
Фінансові послуги.Представництво інтересів учасників ринку фінансових послуг у сфері страхування є одною із перших спеціалізацій нашої команди. Наші спеціалісти провели понад 1000 справ у цій сфері.
Бухгалтерські послуги.Ми ведемо аутсорсинг бухгалтерського обліку і беремо на себе повну фінансовувідповідальність за виконану роботу.
Перелік послуг:○ нарахування заробітної плати○ розрахунок та сплата податків○ оптимізація оподаткування○ складання та подання звітності○ ведення первинної документації○ спілкування з контролюючими органами○ консультування з усіх питань
Нерухомість та рухоме майно.Займаємось захистом прав у сфері нерухомого та рухомого майна. Допомагаємо з отриманням дозволів та ліцензії на будівництво, оформлення перепланувань, здачі обєктів, тощо. На нашому рахунку більше 100 успішно завершених справ, пов’язаних із майном, починаючи від спадкування та завершуючи суперечками між власниками.
Інтелектуальна власність та ІТ.Займаємося створенням систем захисту авторства та конфіденційності. 4 роки фахівці компанії працюють над проектами в сфері інтелектуальної власності та успішно супроводжують ІТ компанії.
Комплаєнс.Якщо ваше підприємство прагне розвиватися та збільшувати свій прибуток, це неможливо без попереднього аудиту. В його ході формується незалежна думка про стан справ у компанії. Аудит попереджає суперечки з податковою, санкції та втрату контролю над звітністю. Наші фахівці проаналізують всю документацію вашої фірми, щоб у підсумку знайти рішення для оптимізації робочих процесів.