+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

+38(097) 819 20 85 | moc.yidroh%40ofni

Судова практика

Бувають випадки, коли вдається попередити судові тяганини та досягти компромісних угод (близько 55% справ). Однак якщо справа дійде до суду, ми станемо за вас горою.
Команда H-COR займається представництвом клієнтів в суді всіх інстанцій. Ми захистимо ваші права та інтереси, супроводимо та виступимо вашим представником у справі, щоб ви почували себе спокійно і безпечно.
Наші юристи вже мають великий досвід роботи у справах з відстоюванням інтересів тазакриттям кримінального переслідування з метою тиску, а також з відстоюванням правклієнтів перед службами охорони праці, податкової, митниці, тощо.

Корпоративне право та M&A

Ми допомагаємо власникам бізнесів та проектів визначитись з корпоративними питаннями, починаючи від вибору управління та організаційно-правової форми, завершуючи фіксацією особливих умов партнерів (розділення прибутків, умов управління,обов’язків тощо).
У сфері M&A наша команда займається реєстрацію, злиттям, поділом та ліквідацією підприємств. Розробляємо комплекси «анти-рейдерських» заходів, спрямовані на захист бізнесу. Представляємо інтереси клієнта в судових суперечках як з корпоративних питань, так і в складних тяганинах між власниками корпоративних прав.

Трудове право

Основою будь-якої компанії є працівники. Ми займаємося правовими аспектамиоформлення та ведення кадрів, включаючи:
- забезпечення оптимізації податків,- юридичну та інформаційну безпеку фірми,- дотримання вимог трудового законодавства.

Інтелектуальна власність та ІТ

4 роки наші фахівці працюють над проектами в сфері інтелектуальної власності, займаючись створенням систем захисту авторства та конфіденційності.
Також ми здійснюємо постійну підтримку ІТ-компанії та окремих фізичних осіб в сфері ІТ при вирішенні інвестиційних, юридичних та бухгалтерських питань.

Податкове право

Наша команда надає професійну підтримку у сфері податкового права із розумінням не лише нормативної сторони, а й професійної підтримки бухгалтера та фінансових аналітиків. Саме взаємодіючи між собою наші юристи та бухгалтери вирішують податковіпитань при здійсненні внутрішньодержавної чи зовнішньоекономічної діяльності, а також забезпечують супровід під час податкових перевірок та судових процесів.

Зовнішньоекономічна діяльність

Одним з основних профілів нашої компанії є іноземні інвестиції та подальше їх супроводження. Ми займаємось питаннями оподаткування, договорів, валют.
H-COR займається супроводом іноземних громадян у сфері міграційного права, а такожпитаннях оформлення їх правового статусу.

Записатись на консультацію

Залиште свої контактні дані і ми обов'язково з вами зв'яжемося